В КЗ  «Тростянецька  дитяча  музична  школа» відбувся концерт до 250-річчя від дня народження Л. ван Бетховена

Дата: 22.02.2021 16:34

«Музика  має  запалювати  вогонь  у  серці»  -  ці  слова  належать  німецькому  композитору  і  піаністу Людвігу  ван  Бетховену  (1770 – 1827).    Бетховен -  ключова  постать  західної   класичної  музики  в  період  між  класицизмом і романтизмом,  один  з  найбільш  шанованих  і  виконуваних  композиторів  у  світі.

Саме  250  річниці  з  дня  народження  цього  геніального  композитора була  присвячена  лекція – концерт, яку  провели учні та  викладачі  КЗ  «Тростянецька  дитяча  музична  школа»  19  лютого.

Тому   хто  хоча  б  раз  чув  твори  Бетховена,  майже  неможливо  повірити  у  те, що  більшість  з  них  Людвіг  ван  Бетховен  написав  в  умовах  повної  втрати  слуху.

Музика  Бетховена  здатна  зачепити  найтонші  струни  людської  душі  і  знайти  своє  місце  в  серці  кожного.  Вона  зачаровує,  надихає,  підносить,  вселяє  надію  і  надає  сили.

Непохитний  у  відстоюванні  своїх  переконань,  як  музичних, так  і  політичних,  ні  перед  ким  не  згинаючи  спини,  з  високо  піднятою  головою  пройшов  свій  життєвий  шлях Людвіг  ван  Бетховен  -  композитор,  який  зміг  побороти  численні  сумніви,  біль  і  відчай  і є  втіленням  перемоги  життя  над  смертю.

Саме  це  хотіли  показати  та  донести  до  слухачів  учасники  лекції – концерту  - викладачі  музичної  школи  Шаламай Світлана Йосипівна,  Шнурук  Наталія  Вікторівна,  Тимрієнко  Світлана  Леонідівна.,  та  учні  школи - Мазурик  Маша,  Івасенко  Матвій,  Шлінчук В’ячеслав, Дем’яненко Софія,  Дячук  Дмитро, Шарапанівська  Ангеліна, Стаценко Софія,  Стаценко  Яна, Стасько Маргарита.