Чи зараховується період проходження строкової військової служби до страхового стажу при призначенні пенсії?

Дата: 01.03.2021 09:59

Так, зараховується.

Страховий стаж обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, а за періоди до її впровадження - на підставі підтверджуючих документів.

Період проходження строкової військової служби зараховується до страхового стажу на підставі запису військового квитка або довідки військового комісаріату, військових частин та установ системи Міністерства оборони України до 31.12.2004 року.

З 01.01.2005 року період проходження особою строкової військової служби зараховується до страхового стажу на підставі індивідуальних відомостей про застраховану особу, за наявності сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

#Вінниця #пенсія #ПенсійнийФонд #ПФУ #вебпортал #Вінниччина #ВінницькаОбласть #ПФУзавждиОнлайн #UkraineNOW #ЗмінюємосяЩобБутиПоруч

Тростянецький сервісний центр ГУ ПФУ у Вінницькій області