До завершення реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року лишився тиждень – вона триватиме до 5 березня

Дата: 02.03.2021 08:36

До цього ж дня також можна внести зміни в персональні дані учасника ЗНО, якщо в Сертифікаті учасника ЗНО виявлено помилку.

Наразі для участі в ЗНО й державній підсумковій атестації зареєстровано 211 259 осіб, які обрали 859 321 тестування.

До п’ятірки найпопулярніших предметів ЗНО, які обирають учні, входять:

• історія України – цей навчальний предмет обрали 164 018 осіб,
  • математика – 163 696 осіб,
  • українська мова і література – 141 665 осіб (66 640 осіб зареєструвалися для участі в тестуванні з української мови),
  • географія – 99 935 осіб,
  • англійська мова – 84 514 осіб.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який особа, що реєструвалась, отримує в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням. Якщо Сертифікат не надійшов, слід перевірити стан опрацювання реєстраційних документів за допомогою спеціального сервісу bit.ly/2ZJb7mo.

Якщо особа вже має Сертифікат, однак виявила помилку в персональних даних, можна внести необхідні зміни до 5 березня, скориставшись спеціальним сервісом ”Внести зміни” bit.ly/3aL3y51.

Основна сесія ЗНО цьогоріч розпочнеться 21 травня тестуванням з хімії й триватиме до 15 червня – цього дня відбудеться тестування з географії.

Про всі деталі цьогорічного ЗНО можна дізнатися на сайті (bit.ly/2MgiDls) Український центр оцінювання якості освіти.