З 3 березня 2021 року заклади освіти громади переведуть на дистанційну форму навчання

Дата: 02.03.2021 14:58

Згідно наказу Управління освіти, культури, туризму,  молоді та спорту Тростянецької селищної ради від 02 березня  2021 року № 44 на виконання вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-CoV-29 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року №104),  та протоколу №7 від 01 березня 2021 року позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької обласної державної адміністрації, заклади загальної середньої та позашкільної освіти Тростянецької селищної територіальної громади з 03 березня 2021  року перейдуть на дистанційну форму навчання до особливого розпорядження.

Вкотре нагадуємо, щоб знизити ризик зараження COVID-19 або подальшого поширення інфекції потрібно:

• носити захисну маску та слідкувати, щоб вона закривала і рот, і ніс;
  • якомога частіше мити руки водою із милом протягом 20–40 секунд або обробляти їх антисептиком із вмістом спирту не менше 60%;
  • уникати скупчень людей, а в людних місцях дотримуватися відстані не менше метра від інших;
  • за можливості, не торкатися руками очей, носа і рота;
  • дотримуватися правил респіраторної гігієни: кашляйте і чхайте в одноразову серветку, яку потім одразу треба викинути або, якщо її немає — у згин ліктя;
  • залишатися вдома і в разі появи респіраторних симптомів і звернутися до сімейного лікаря.

Бережіть себе та своїх близьких! Будьте здорові та самовідповідальні!