Налагоджено автобусне сполучення з Красногіркою та Скибинцями

Дата: 03.03.2021 19:21

Так трапилося, що вже з десяток років жителі сіл Красногірка, Скибинці, Ілляшівка та Підлісне не мали можливості скористатися громадським транспортом, оскільки він не заїжджав у ці населені пукти через відсутність пасажиропотоку й погані дороги.

З лютого така можливість у жителів цих сіл є. Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька особисто провела перемовини з автоперевізником, який погодився один раз на тиждень здійснювати маршрути з громад до селища не зважаючи на те, що вони є найвіддаленішими. Також вдалось домовитись про фіксовану ціну квитка: з Красногірки до Тростянця - 30 грн, з Скибинець до Тростянця - 25 грн.

На позачерговій 9 сесії селищної ради 8 скликання прийнята важлива програма для Тростянецької громади – щодо розвитку транспортного сполучення між віддаленими населеними пунктами громади з Тростянцем. На це у рік виділятиметься 20 тисяч гривень. Це, так би мовити, компенсація перевізнику за недокомплект пасажирів. Адже іноді йому доводиться з цих населених пунктів везти 2 – 3 людини, а деколи й жодної, що призводить до збитків. За такою ж схемою маршрутки їдуть в Демидівку.

Автобус з с. Красногірка відправляється щочетверга о 6.45 год., з Скибинець - щочетверга о 6.30 год.

У разі збільшення кількості пасажирів відповідно кількість рейсів збільшиться.