Вивіз сміття на території громади здійснюють два сміттєвози

Дата: 03.03.2021 10:24

Для вивезення твердих побутових відходів в територіальній громаді використовується два сучасних спеціально обладнаних автомобілі-сміттєвози Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою.

Один з них вже п’ятий рік обслуговує територію смт Тростянець, а тепер ще й  с. Демидівка, с. Демківка та с. Буди. Другий автомобіль три роки тому був придбаний для потреб Глибочанської, Гордіївської та Тростянчицької сільських рад і не використовувався. Нещодавно переданий комунальній установі з благоустрою і вже обслуговує с. Оляниця, с. Тростянчик, с. Глибочок та с. Скибинці.

Крім цього для збору сміття залучається 3 трактори та техніка місцевих підприємств і особистих власників.

У 2020 році Тростянецькою селищною комунальною установою з благоустрою на вивезення ТПВ витрачено 945 648 грн.

Звертаємось до жителів громади з проханням сплатити пайовий внесок громадян на фінансування заходів щодо забезпечення благоустрою територій населених пунктів, який залишився на рівні минулого року, та відповідно до рішення виконавчого комітету Тростянецької селищної ради від 14.12.2021 року №126 становить:

• для жителів смт Тростянець – 180 грн за рік на одну квартиру чи садибу, для одиноких пенсіонерів – 90 грн. за рік.
  • для жителів сіл – 100 грн за рік, для одиноких пенсіонерів – 50 грн. за рік.