Обстежено аварійні та пошкоджені дерева в Капустянах, Олександрівці та Летківці

Дата: 04.03.2021 15:22

3 березня заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Володимир Маснюк провів засідання комісії селищної ради з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню або пересадженню.

З метою ефективного розгляду звернень, які надійшли від жителів громади, представники комісії: завідувач сектору земельних ресурсів Наталія Колесник, депутат селищної ради Віктор Довгань, директор комунальної установи з благоустрою Дмитро Пріщенко та головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів Анатолій Коваль здійснили виїзд в с. Капустяни, с. Олександрівка та с. Летківка. Під час проведення обстежень було виявлено більше 40 дерев, які підлягають видаленню (досягнення деревом вікової межі, аварійні, сухостійні і фаунтні дерева, що становлять загрозу для людей, які можуть перебувати на цій території).

За результатами роботи комісії оформлено відповідні акти, які будуть винесені на затвердження на чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.