Матінко моя, зоре світова

Дата: 05.03.2021 13:01

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей святковий день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія та кохання – пов’язане з жінкою.

Жінка... Найзагадковіше створіння Всевишнього. Природа надала їй найважливіші функції – продовжувати рід людський. Жінка – світло свого дому, серце сім'ї, хранителька і захисниця родинного вогнища. Вона дарує любов та ніжність, вислуховує, потішає, підбадьорює, прощає, примирює й поступається кожному. Навколо неї все стає на свої місця, єднається, віднаходить гармонію, розцвітає... З нагоди цього свята в Тростянецькій селищній публічній бібліотеці організовано книжковий фуршет «Прекрасне свято всіх жінок пташки несуть на крилах» та книжкову мозаїку «Матінко моя, зоре світова». Тут представлено книги про матір та жінку-берегиню кожного роду, зібрані поезії українських поетів ХІХ-ХХІст. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим! А наша любов до Матері – безмежна та вічна!