Привітання селищного голови Людмили Червонецької з Міжнародним жіночим днем

Дата: 08.03.2021 06:00

Шановні жінки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, молодості та краси – Міжнародним жіночим днем!

Кожна жінка чарівна і неповторна, прекрасна і щира, вольова і рішуча. Своєю безмежною любов’ю надихає чоловіків на добрі справи, спонукає на подвиги й звитяги; захоплює, вражає та зігріває душу.

А ще жінка – охоронниця домашнього вогнища, берегиня роду людського, народжує і виховує дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості.

Жінки – неймовірно мужні і сильні духом. Без жіночої підтримки та віри нашим Героям було б неймовірно складно захищати від ворога рідну Україну.

Особливу вдячність хочу висловити жінкам-військовим, волонтерам, які сьогодні на сході нашої країни героїчно відстоюють суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, та жінкам-медикам, які в умовах пандемії знаходяться на передовій, відчайдушно продовжують боротьбу за наше життя та здоров’я.

Користуючись нагодою, також хочу подякувати всім жінкам, які   повсякденною працею утверджують авторитет органів місцевого самоврядування, підприємств і організацій, забезпечуючи виконання важливих завдань на різних напрямках роботи, що є запорукою успіхів рідної громади.

Любі жінки! Бажаю вам здоров’я, кохання, здійснення усіх життєвих планів та  мрій!

Нехай кожна мить вашого життя буде сонячною та радісною, довкола вас завжди панують любов та гармонія. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!

Нехай з вами завжди будуть теплота близьких сердець, родинний затишок та щирість почуттів!

З повагою,

Тростянецький селищний голова                     Людмила Червонецька