Реконструкція Савинецького спортивного комплексу на завершальному етапі

Дата: 05.03.2021 13:10

Савинецька громада об’єднує села Савинці, Китайгород, Довжок, Зелений Довжок. Тут є школа, дитячий садок, будинок культури та ФАП, а невдовзі відкриється ще й сучасний двоповерховий спортивний комплекс  з ігровим, більярдним та танцювальним залами, а також залом для настільного тенісу і тренажерами.

Зараз у Савинцях близько сотні дітей шкільного віку, але молоді - більше 300 осіб. Вже зараз в селі розвиваються різні види спорту: футбол, баскетбол, хокей на траві. Тож для них новий спортивний зал стане чудовою тренувальною базою.

На початку 90-х біля місцевої школи спорткомплекс почали зводити, потім настав період безгрошів’я, одна за одною економічні кризи, які не давали завершити проект. З року в рік він поступово руйнувався.

Після прийнятого рішення відновити будівлю розпочали процес відновлення документації та прорахунку проекту. За кошти державного, обласного бюджету та спонсорських коштів вдалось встановити усі вікна та двері і провести електропроводку по всьому спортивному комплексі, прокласти водопровід та опалення, утеплити стіни будівлі, також повністю замінити дах, який протікав.

Нині у приміщені ведуться внутрішні роботи, які допомагають виконувати  усі небайдужі жителі села. За кошти селищного бюджету розробляється проектно-кошторисна документація з експертизою по благоустрою території.

Комплекс дасть змогу займатись спортом мешканцям і сусідніх громад.