Про скликання 11 сесії 8 скликання

Дата: 09.03.2021 17:02

19 березня 2021 року  о  10.00  год. в приміщенні КЗ "Тростянецька дитяча музична школа" відбудеться засідання 11 сесії  8  скликання.

Порядок денний:

1. Про затвердження передавального акту Будянської сільської ради.

2. Про затвердження передавального акту Глибочанської сільської ради.

3. Про затвердження передавального акту Гордіївської сільської ради.

4. Про затвердження передавального акту Ілляшівської сільської ради.

5. Про затвердження передавального акту Капустянської сільської ради.

6. Про затвердження передавального акту Летківської сільської ради.

7. Про затвердження передавального акту Олександрівської сільської ради.

8. Про затвердження передавального акту Оляницької сільської ради.

9. Про затвердження передавального акту Савинецької сільської ради.

10. Про затвердження передавального акту Тростянчикської сільської ради.

11. Про затвердження передавального акту Четвертинівської сільської ради.

12. Про затвердження акту приймання – передачі Будянської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

13. Про затвердження акту приймання – передачі Великостратіївської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

14. Про затвердження акту приймання – передачі Глибочанської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

15. Про затвердження акту приймання – передачі Гордіївської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

16. Про затвердження акту приймання – передачі Демківської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

17. Про затвердження акту приймання – передачі Ілляшівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

18. Про затвердження акту приймання – передачі Капустянської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

19. Про затвердження акту приймання – передачі Летківської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

20. Про затвердження акту приймання – передачі Олександрівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

21. Про затвердження акту приймання – передачі Оляницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

22. Про затвердження акту приймання – передачі Савинецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

23. Про затвердження акту приймання – передачі Тростянчицької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

24. Про затвердження акту приймання – передачі Четвертинівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

25. Про внесення змін до «Заходів для забезпечення виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тростянецької селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік».

26. Про передачу майна до комунальної власності Ободівської територіальної громади.

27. Про участь у конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортні громади»

28. Про збільшення штатної чисельності комунального закладу «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг».

29. Про Положення помічника-консультанта депутата Тростянецької селищної ради та опису посвідчення помічника- консультанта депутата Тростянецької селищної ради.

30. Про затвердження передавального акту Тростянецького районного будинку культури.

31. Про затвердження передавального акту Тростянецької центральної районної бібліотеки.

32. Про затвердження передавального акту комунального підприємства «Тростянецьке районне радіомовлення».

33. Про затвердження акту приймання - передачі Тростянецького районного краєзнавчого музею.

34. Про затвердження акту приймання - передачі Тростянецького районного трудового архіву.

35. Про затвердження акту приймання - передачі Інклюзивно-ресурсного центру.

36. Про затвердження акту приймання - передачі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тростянецького району.

37. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності об’єктів права іншої власності.

38. Різне.