Живі, поки пам’ятаємо: в громаді вшанували пам’ять захисників Батьківщини

Дата: 12.03.2021 11:41

Цими березневими днями 1944 року наша територія Тростянеччини остаточно була звільнена від нацистських окупантів. Відтоді минуло 77 років.

Нині Україна, як і в роки Другої світової війни, знову змушена відстоювати свою державність. Щодня тисячі наших співвітчизників, як колись їхні діди та прадіди, далеко від рідних домівок стримують натиск агресора. І саме тому наше покоління повинно усвідомлювати дорогу ціну, сплачену українським народом за волю.

Сьогодні на центральній площі селища з нагоди річниці визволення Тростянеччини від нацистських загарбників та Дня українського добровольця відбулися пам’ятні заходи за участі  керівництва селищної ради, працівників комунальних установ спільно з головою Тростянецької селищної громадської організації «Рада ветеранів».

Віддаючи данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках, вшановуючи пам’ять тих, хто загинув за Батьківщину, за свободу нашого краю присутні у хвилині мовчання схилили голови та поклали квіти до Меморіалу пам’яті загиблим героям, які подарували нам право вільно жити на рідній землі.