У межах Національної програми «Велике будівництво» розпочали ремонт ділянки автотраси державного значення Р-33

Дата: 12.03.2021 15:23

З приходом весни розпочали ремонт 68-ми кілометрів дороги державного значення Р-33, яка поєднує Вінницю, Турбів, Гайсин, Балту та Велику Михайлівку, частина її проходить через Тростянецьку громаду (смт Чечельник – м. Гайсин).

Загальна сума для підготовки проєктної документації та запланованих робіт на п'яти ділянках, одна з яких з мостом, сягає майже 1,5 млрд грн (зазначено на офіційній сторінці народного депутата України Миколи Кучера у Fb).

Жителі громади не по чутках знають наскільки поганий стан дорожнього покриття на  цій ділянці траси та неодноразово звертались до Миколи Івановича, як до свого представника у парламенті, про допомогу у вирішенні цього болючого питання. За сприяння народного депутата України Миколи Кучера траса Р-33 внесена до національної програми «Велике будівництво». Завдяки ремонтно-будівельним роботам дорога Фото без описустане безпечнішою. Збільшиться її пропускна спроможність.

На об'єкті у пік виконання робіт будуть залучені 70 одиниць сучасної спеціалізованої техніки і 200 фахівців. Наразі на трасі вже працює 15 спецмашин та 20 спеціалістів.

Група компаній «Автострада», яка виконуватиме ремонт зазначеної ділянки дороги, планує завершити об’єкт до кінця поточного року.