Звернення селищного голови Людмили Червонецької з нагоди 77-ї річниці визволення Тростянеччини від нацистських загарбників

Дата: 13.03.2021 07:12

Шановні жителі Тростянецької громади!

77 років тому, в березневі дні 1944 року Тростянеччину було звільнено від нацистських загарбників.

Сьогодні ми з вдячністю, теплом і любов’ю згадуємо подвиг визволителів рідного краю.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиг наших батьків, дідів, прадідів та вдячність за життя на вільній землі вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля меморіалів слави.

Війна прийшла в кожен дім, залишивши після себе горе та скорботу, виявилася жорстоким іспитом для усієї країни.

Тяжкі випробування випали на долю воєнного покоління наших земляків.

Тільки мужність, незламна воля та патріотизм наших воїнів стали основою великої, довгоочікуваної перемоги.

У наш час цей день наповнився новим змістом, адже українці знов боронять свою державу від зовнішнього агресора.

Дорогі ветерани Другої світової війни!

Ми низько вклоняємось вам за ваш безсмертний подвиг та в скорботі про тих, хто загинув за мир, життя, свободу, за наше майбутнє.

Ми шанували, шануємо і завжди будемо шанувати ратний патріотичний подвиг наших дідів і прадідів.

З повагою,

Селищний голова                                                 Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА