Привітання селищного голови Людмили Червонецької з Днем українського добровольця

Дата: 14.03.2021 08:34

Шановні жителі Тростянецької селищної територіальної громади!

Дорогі захисники!

Прийміть щирі вітання зі святом, яке втілює доблесть і героїзм нашого народу – Днем українського добровольця. В цей день ми вшановуємо всіх, хто ставши до лав добровольців, піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави. Першими на Схід в 2014 році вирушили саме добровольчі формування. Завдяки їхньому патріотизму, мужності та жертовності вдалося не допустити швидкого просування ворога по нашій землі. Й донині на фронтах неоголошеної війни українські патріоти боронять цілісність держави.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих героїв, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті.

Висловлюю подяку усім жителям громади, хто ніс і несе військову службу в зоні антитерористичної операції, захищає Батьківщину, ризикуючи здоров’ям та життям. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями. Щира вдячність вашим сім’ям, які проявляють не меншу мужність, чекаючи вас додому, слугують вам міцним тилом і оберігають ваше життя щирими молитвами.

Бажаю вам міцного здоров’я, незламного духу, добробуту, миру на рідній землі.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

Селищний голова           Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА