Про надання соціальної допомоги жителям Тростянецької селищної територіальної громади

Дата: 16.03.2021 13:24

Відділом соціального захисту населення та охорони здоров’я Тростянецької селищної ради згідно рішень Виконавчого комітету з  початку поточного року проведено виплату одноразової матеріальної допомоги 39 жителям громади на суму більше 118 тис. грн., з них:

• на перевезення для отримання гемодіалізу (4 особи);
  • особам, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом (2 особи);
  • на лікування онкохворим жителям та інші.

Заключено договір з ПАТ «Укртелеком» про відшкодування витрат за надані телекомунікаційні послуги пільговим категоріям громадян. За січень місяць відшкодовано 1607 грн.

З січня 2021 року прийнято пакети документів для нарахування різних видів соціальних допомог, субсидій і пільг на ЖКП та тверде паливо і скраплений газ від  405 жителів громади.

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Тростянецької селищної ради