Нарада з директорами закладів дошкільної освіти громади

Дата: 16.03.2021 13:22

15 та 16 березня відбулася робоча нарада селищного голови Тростянецької селищної ради Людмили Червонецької із директорами закладів дошкільної освіти. У нараді взяли участь керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Тростянецької селищної ради Наталія Вдовиченко, начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради Тетяна Шерстюк, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер Любов Гаврилюк.

В ході наради було піднято ряд важливих питань щодо функціонування закладів дошкільної освіти Тростянецької селищної територіальної громади, а саме: матеріально-технічне забезпечення закладів, кадровий потенціал та фактичне забезпечення фахівцями. Ключовим питанням наради стало наповнюваність груп, відвідування вихованцями закладу, реальні перспективи функціонування дошкільної установи з огляду на демографічну ситуацію у населених пунктах громади.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради