Виїзний прийом в Глибочку

Дата: 17.03.2021 16:35

17 березня Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька провела особистий виїзний прийом громадян в селі Глибочок. До його проведення долучилися староста сіл Глибочок, Скибинці та селища Глибочанське Валентина Горбань, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради Олена Гонтар, начальник Відділу обслуговування громадян №16 (Тростянецького сервісного центру) Управління обслуговування громадян Головного управління ПФУ у Вінницькій області Світлана Сауленко, директор КП ТСР «Тростянецьводоканал» Максим Щуренко, директор Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою Дмитро Пріщенко, завідувач сектору земельних ресурсів відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів селищної ради Наталія Колесник.

Під час прийому жителі Глибочанської громади звертались до селищного голови стосовно надання земельної ділянки, сприяння працевлаштуванню, оформлення опікунства, нарахування пенсії, оплати за газ та ін.

Деякі питання вирішувались безпосередньо на місці, надавались роз’яснення, а решта -  взяті під особистий контроль селищним головою та надані відповідні доручення щодо їх вирішення.

По закінченню прийому Людмила Іванівна зустрілася з директором ТОВ «ТАС АГРО ПІВДЕНЬ» Михайлом Барабашем та його заступником Сергієм Савченком, які орендують сільськогосподарські угіддя на території громади. Предметом спілкування стало питання подальшої співпраці.

Такі виїзди будуть проводитись на регулярній основі задля налагодження комунікації з жителями громади.