Відбулося засідання виконавчого комітету Тростянецької селищної ради

Дата: 18.03.2021 16:45

18 березня в приміщенні КЗ "Тростянецька дитяча музична школа", під головуванням селищного голови Людмили Червонецької відбулося засідання виконавчого комітету Тростянецької селищної ради 8 скликання.

У ході засідання розглянуто 11 важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема члени виконкому затвердили Інструкцію з діловодства у Тростянецькій  селищній раді в новій редакції; графік збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Тростянецької селищної територіальної громади на 2021 рік; ціни на роботи (послуги), що надаються комунальною установою Тростянецької селищної ради «Тростянецький трудовий архів». Також схвалили проект рішення селищної ради «Про внесення змін до рішення 3  сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №57 «Про  бюджет Тростянецької селищної  територіальної  громади на 2021 рік».

В ході засідання начальник служби у справах дітей Тростянецької селищної ради Вікторія Рєзнікова прозвітувала  про виконання основних заходів службою за 2020 рік.

Також члени виконавчого комітету прийняли позитивне рішення щодо виділення матеріальної  допомоги жителям громади; про проведення двомісячника по благоустрою та озелененню територій Тростянецької селищної територіальної громади.

Надано дозвіл на впорядкування адресного господарства та дозвіл на знесення зелених насаджень.

Детальніше ознайомитися з рішеннями виконавчого комітету Тростянецької селищної ради можна на нашому сайті в розділі «Офіційні документи ради».