Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 19.03.2021 року
Епідемічна ситуація щодо захворюваності на COVID-19 у Тростянецькій громаді складна. Кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 стрімко зростає.
На 8 годину ранку 18.03.2021р., у госпітальному відділенні КНП «Тростянецька ЦРЛ» на стаціонарному лікуванні – 32 хворий на COVID-19, в тому числі 23 жителів Тростянецької громади.
Завантаженість «коронавірусних» ліжок (хворі на COVID-19 та підозра на COVID-19) у КНП «Тростянецька ЦРЛ» на 8 годину ранку 19.03.2021р. становить 74% , при нормі не більше 50%.
Адміністрація КНП "Тростянецький РЦ ПМСД" інформує, що за період з 12.03.21 по 18.03.2021 року в Тростянецькій громаді зареєстровано 42 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. На жаль, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померла 1 людина (Тростянець).
Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 за вказаний період становить 19,3 % ( по ПЛР).
З початку пандемії у Тростянецькій громаді зареєстровано 345 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Всього одужало 264, померло – 7. Серед тих хто захворів – 13 дітей, 26 медичних працівників, 18 – працівників закладів освіти.
Звертаємо увагу жителів Тростянецької селищної територіальної громади на необхідність суворого дотримання всіх протиепідемічних заходів для недопущення спалаху коронавірусної хвороби.
КНП "Тростянецька ЦРЛ"
КНП "Тростянецький РЦ ПМСД"