Бюджетні кошти необхідно використовувати економно та раціонально

Дата: 22.03.2021 23:10

Сьогодні Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька провела зустріч з керівниками КНП «Тростянецька центральна районна лікарня» Анатолієм Гіленком, КНП «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимиром Пересуньком, КЗ "Центр культури та дозвілля" Світланою Осоховською, КЗ  «Публічна бібліотека Тростянецької  ОТГ» Анастасією Ліпніцькою, КЗ «Тростянецький селищний центр фізичної культури і спорту»  Сергієм Пуньком за участю секретаря селищної ради Олега Ткача, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Наталії Вдовиченко, начальника управління фінансів селищної ради Тетяни Коломієць, начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера апарату селищної ради Любові Гаврилюк, директора КУ «Центр фінансового обслуговування закладів та установ Тростянецької селищної ТГ» Таїсії Федоришиної.

Основна тематика – економне та раціональне використання бюджетних  коштів, передбачених на утримання закладів культури, охорони здоров’я та спорту.

Йде чітке обрахування бюджетних коштів. Перед усіма керівниками стоїть задача – утримати структури. До комунальної власності територіальної громади перейшло близько 100 закладів, щоб їх утримати,  кошти необхідно рахувати всім.

Під час спілкування керівники установ інформували, як вони працюють в напрямку економії, енергозберігаючих заходів, та які є резерви.

За результатами зустрічі Тростянецьким селищним головою дані відповідні доручення, зокрема: щодо економії енергоносіїв, контролю розподілу та використання бюджетних коштів та ін.