Впорядкування приміщень, переданих у комунальну власність Тростянецької селищної ТГ

Дата: 23.03.2021 13:28

На 05 позачерговій сесії 18 січня 2021 року депутати схвалили рішення прийняти до комунальної власності Тростянецької селищної ради об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селища Тростянецького району Вінницької області, які передані згідно рішення 4 (позачергової) сесії Гайсинської районної ради 8 скликання від 15.01.2021 року, зокрема,  приміщення  районної ради (смт Тростянець, вул. Соборна, 37).

У приміщені вже працюють фахівці управління фінансів селищної ради, надаються послуги державним реєстратором.

Для зручності жителів громади, які звертаються щодо вирішення питань стосовно нарахування пільг, субсидій, інших соціальних виплат, прийнято рішення розмістити працівників  КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг», відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради в правому крилі першого поверху приміщення по вул. Соборна, 37.

З метою облаштування робочих місць для працівників  соціальних служб наразі проводиться косметичний ремонт приміщень. Зокрема виконуються роботи по заміні електропроводки, шпаклювання і фарбування стін, фарбування підлоги.

Роботи планується завершити у найкоротші терміни.