Книжкова виставка «У світі фентезі»
Літературний жанр «фентезі» виник у ХХ столітті. Саме тоді з’явилися перші казки, історичні епоси та романи. Сьогодні, книги фантастика мають шалений попит, особливо серед чоловічої половини людства. Книги фентезі в Україні з’явилися завдяки творчості Джона Р.Р. Толкіна, котрий в середині 50-х років створив культовий витвір мистецтва «Володар перснів, трилогія» сюжет майже всіх книжок будується на вигаданості. У цьому чарівному світі книг фентезі, населеному істотами, богами, ельфами, ельфами, гномами, драконами, наповненому магією, мріями і романтикою можливо все. Традиційно фентезі дає відчуття зрозумілості світу, його передбачуваності та керованості.
Поціновувачам фантастики і фентезі різного віку бібліотекари КЗ «Тростянецька селищна публічна бібліотека» пропонують добірку «У світі фентезі» найпопулярніших на сьогодні фантастичних книг, які неодмінно сподобаються вам та вашим дітям, як українських, так і зарубіжних авторів Сергія і Марини Дяченків, Андрія Кокотюхи, Світлани Тараторіної, Жуля Верна, Герберта Веллса, Рейя Бредбері, Айзека Азімова, Дж. Р. Р. Толкіна, Анджея Сапковського, Станіслава Лема, Роберта Шеклі, Артура Кларка та багатьох інших письменників – фантастів книги яких є й фонді бібліотеки.
На закінчення слід додати, що найкращі книги фентезі виховують та дисциплінують підлітків. Вони вчаться бути мужніми, стійкими, наполегливими людьми. Ще книга улюбленого фентезі – прекрасний спосіб розслабитися після напруженого дня, читання допомагає долати стрес, вирівнює серцебиття, дає нову цікаву інформацію.
КЗ «Тростянецька селищна публічна бібліотека»