Переможці виставки - конкурсу робіт декоративно - ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край"

Дата: 23.03.2021 14:53

На базі КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" було проведено І етап заочної виставки - конкурсу робіт декоративно - ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" по Тростянецькій територіальній громаді. Роботи на виставку приймалися дистанційно (згідно положення) з 15 по 19 березня 2021 року. Конкурс проводився з метою: підтримки та розвитку декоративно-ужиткового мистецтва; сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді; популяризації своєрідності народної культури, відродження традицій місцевих осередків народного мистецтва; виховання естетичного смаку та розвиток художньо-творчих здібностей; формування професійної орієнтації молоді та відбору кращих робіт для участі у обласному заочному етапі виставки - конкурсу "Знай і люби свій край".

У І етапі виставки - конкурсу взяли участь діти віком до 18 років із 11 закладів загальної середньої освіти Тростянецької територіальної громади: Глибочанського І-ІІ ст., Будянського І-ІІІ ст., Гордіївського І-ІІІ ст., Капустянського І-ІІІ ст., Ілляшівського І-ІІІ ст., Оляницького І-ІІІ ст., Олександрівського І-ІІІ ст., Четвертинівського І-ІІІ ст., Тростянецького І-ІІ ст. № 2, ОЗО "Тростянецького І-ІІІ ст №1" та вихованці гуртків КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості".

На виставку було представлено 151 фото експонатів за такими розділами декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва: художня вишивка, художнє різьблення по дереву, народна лялька, м'яка іграшка, інші техніки виконання, паперопластика, ізонитка, живопис, декоративний розпис, графіка, в'язання, вироби з тіста, вироби з природніх матеріалів, бісероплетіння.

Відповідно до рішення  журі  та підсумкового наказу  по управлінню освіти, культури, туризму, молоді, спорту Тростянецької селищної ради  визначено переможців    виставки - конкурсу  по розділах.  Роботи - переможці будуть  експонуватися на заочному  етапі обласної виставки - конкурсу  декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край", що проходитиме у м. Вінниці  з 29.03.2021 по  05.04.2021 року  на  базі Вінницького обласного центру  технічної творчості  учнівської молоді.

Тож, вітаємо переможців:

• Наказнюк Ольги, учениці  Глибочанського  ЗЗСО І-ІІ ст, розділ "Художня вишивка" (фото 1);
  • Ісадченко Маші, учениці  Глибочанського ЗЗСО І-ІІ ст , розділ "Народна лялька" (фото 2);
  • Гордійчук  Анастасії, вихованки гуртка "В'язання" КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості", розділ  "М'яка  іграшка" (фото 3);
  • Сухини Лілії, вихованки гуртка "В'язання" КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості", розділ "М'яка  іграшка" (фото 4);
  • Вихристюк Дарини,  вихованки  гуртка "Еко-стиль: поводження  з відходами" КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості", розділ "Інші  техніки виконання" (фото 5);
  • Горбенко Богдани, учениці  Оляницького ЗЗСО І-ІІІ ст., розділ "Інші техніки виконання" (фото 6);
  • Наказнюк Ольги, учениці  Глибочанського  ЗЗСО І-ІІ ст., розділ  "Вироби з природних матеріалів" (фото 7);
  • Фіник Марії, учениці Глибочанськогго ЗЗСО І-ІІ ст., розділ  "Вироби з тіста" (фото 8);
  • Тунди Ірини, вихованки гуртка  "Бісероплетіння" КЗ "Тростянецький будинок дитячої  творчості ", розділ  "Бісероплетіння" (фото 9);
  • Максименко Вероніки, вихованки гуртка  "Оригамі" КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості", розділ "Паперопластика" (фото 10);
  • Скапровської Олександри, вихованки гуртка "В'язання" КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості", розділ "В'язання спицями, гачком" "(фото 11);
  • Рябокінь Катерини,  учениці ОЗО "Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст №1" , розділ "Декоративний розпис " (фото 12);
  • Білик Анастасії,  учениці  Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст № 2, розділ  "Декоративний розпис" (фото 13);
  • Горбань Ольги,  вихованки гуртка "Образотворче мистецтво "КЗ "Тростянецький будинок дитячої  творчості", розділ " Графіка" (фото 14);
  • Горбань Ольги,  вихованки гуртка "Образотворче мистецтво "КЗ "Тростянецький будинок дитячої  творчості", розділ " Живопис" (фото 15).

Від організаторів виставки - конкурсу хочемо подякувати всім учасникам за участь у І етапі виставки - конкурсу! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та впевнено розвивати свої таланти та творчі здібності!

КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості"