Перерахунок пенсій ліквідаторам аварії на ЧАЕС

Дата: 24.03.2021 12:20

Індексація пенсій, проведена з 01.03.2021, торкнулась також осіб з інвалідністю - ліквідаторів аварії на ЧАЕС з числа військовослужбовців та військовозобов’язаних, яким пенсію обчислено відповідно до пункту 9-1 Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 №1210 «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», тобто з урахуванням п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати.

Окрім того, даній категорії громадян було перераховано пенсії з 01 січня поточного року, у зв’язку зі зміною розміру мінімальної зарплати. Вперше такий перерахунок став доцільним тим, кому такі пенсії призначені в 2019-2020 роках.

Отже, 587 пенсіонерів чорнобильців-військовослужбовців Вінниччини в березні отримають не лише проіндексований розмір пенсії, а й доплату за два місяці, що виникла внаслідок перерахунку з новою «мінімалкою».

#Вінниця #ЧАЕС #пенсія #ПенсійнийФонд #ПФУ #Вінниччина #ВінницькаОбласть #ПФУзавждиОнлайн #UkraineNOW #ЗмінюємосяЩобБутиПоруч

Тростянецький сервісний центр ГУ ПФУ у Вінницькій області