Виїзний прийом в с. Гордіївка

Дата: 24.03.2021 13:33

24 березня відбувся робочий виїзд Тростянецького селищного голови Людмили Червоненької та представників служб селищної ради до Гордіївської громади.

Основна мета візиту – проведення особистого виїзного прийому громадян селищним головою.

До його проведення долучилися староста сіл Гордіївка, Велика Стратіївка та  Митківка Олександр Кузь, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради Олена Гонтар, директор КП ТСР «Тростянецьводоканал» Максим Щуренко, директор Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою Дмитро Пріщенко, завідувач сектору земельних ресурсів відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів селищної ради Наталія Колесник.

Під час прийому жителі Гордіївської громади звертались до селищного голови стосовно внесення змін в межі населеного пункту та надання земельних ділянок для особистого селянського господарства, індексації  пенсії, ремонту комунальних доріг, будівництва водогону по вул. Гагаріна,  надано консультацію щодо оформлення догляду за особою з інвалідністю та ін.

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Звернення, які потребують детальнішого вивчення, селищний голова взяла на особистий контроль та дала доручення відповідним службам вирішити питання по суті.