Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 26.03.2021 року

Дата: 26.03.2021 14:12

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на COVID-19 у Тростянецькій громаді складна. Кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 стрімко зростає.

На 8 годину ранку 26.03.2021р., у госпітальному відділенні КНП «Тростянецька  ЦРЛ» на стаціонарному лікуванні – 48 хворих на COVID-19, в тому числі 36 жителів Тростянецької громади.

Завантаженість «коронавірусних» ліжок (хворі на COVID-19 та підозра на COVID-19) у КНП «Тростянецька ЦРЛ» на 8 годину ранку 26.03.2021р. становить 71,3% ,при нормі не більше 50%.

Адміністрація КНП "Тростянецький РЦ ПМСД" інформує,  що за період з 19.03.2021 по 25.03.2021 року в Тростянецькій громаді зареєстровано 75 лабораторно  підтверджених випадки COVID-19. На жаль, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померла 1 людина (Глибочок).

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 за вказаний період становить 27,2 % .

З початку пандемії у Тростянецькій громаді зареєстровано 420 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Всього одужало 294, померло – 8. Серед тих хто захворів – 39 дітей, 26 медичних працівників, 23 – працівників закладів освіти.

Звертаємо увагу жителів Тростянецької селищної територіальної громади на необхідність суворого дотримання всіх протиепідемічних заходів для недопущення спалаху коронавірусної хвороби.

КНП "Тростянецька ЦРЛ"

КНП "Тростянецький РЦ ПМСД"