Про скликання 13 сесії 8 скликання

Дата: 24.03.2021 16:28

2 квітня 2021 року  о  10.00  год. в приміщенні КЗ "Тростянецька дитяча музична школа" відбудеться засідання 13 сесії  8  скликання

Порядок денний:

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність.
  4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Оляниця.
  5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки селища Глибочанське.
  6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель селища Ладижинське.
  7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай).
  8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у власність.
  9. Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
  10. Про передачу в оренду земельну ділянку.
  11. Про передачу в оренду невитребуваних земельних ділянок, які розміщені на території села Северинівка.
  12. Про передачу в оренду невитребуваних земельних ділянок, які розміщені на території Тростянецької селищної ради.
  13. Про передачу у безоплатну власність земельної ділянки.
  14. Про припинення права користування земельною ділянкою шляхом розірвання договору оренди землі.
  15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та видачі правоустановчого документа на право постійного користування на землю.
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території                               села Савинці Гайсинського району Вінницької області.
  17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок (проектних польових доріг) в натурі (на місцевості).
  18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості для передачі земельної ділянки у спільну сумісну власність.
  19. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.
  20. Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.