Увага! Конкурс

Дата: 29.03.2021 08:37

Великдень – найбільше християнське свято – одне з головних свят весняного календарно-обрядового циклу, витоки якого сягають глибини тисячоліть. Великдень – світле і добре свято, сповнене віри, надії та любові.

Положення про проведення конкурсу

Безпосередньо організацію проведення Конкурсу здійснює творча група Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля. Організатор може залучати меценатів для участі в організації проведення Конкурсу.

Мета та завдання

Головна мета Конкурсу – сприяння розвитку дитячої творчості, залучення якнайширшого кола дітей до активної роботи з підвищення власного творчого рівня, виявлення і підтримка творчо обдарованих дітей.

Завдання Конкурсу – надання дітям шкільного віку можливість вільно висловлювати свої думки у форматі творів мистецтва, сприяння розвитку дитячої творчості через виявлення та підтримку талановитих дітей.

Учасники Конкурсу

У Конкурсі беруть участь учні навчальних закладів, які проживають на території Тростянецької громади.

1. Он-лайн Конкурс дитячого малюнка «Світле свято Великодня!» для учнів 1-4 класів;

2. Он-лайн Конкурс дитячого сувеніра «Великодній подарунок!» для учнів 5-8 класів;

3. Он-лайн Конкурс пасхальної писанки «Великодня диво - писанка!» для учні 9-11 класів.

Вимоги

1. Кількість робіт від одного учня приймається без обмежень.

2. Роботи виконуються дітьми без втручання дорослих у довільній формі, в різних техніках виконання.

3. Конкурсна робота – має обов’язково висвітлювати тему конкурсу.

4. На зворотному боці конкурсної роботи (правий нижній кут) українською мовою повинно бути зазначено: назва роботи, прізвище та ім’я автора, навчальний заклад та клас, населений пункт, контактний телефон батьків. Даний напис автор роботи може зробити власноручно або за допомогою батьків.

5. Фотографії робіт надсилаються на електронну пошту Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля trostskckd@ukr.net

Критерії оцінки:

Конкурсні роботи будуть оцінюватися журі конкурсу за наступними критеріями:

– творчий підхід та оригінальність з точки зору відображення теми конкурсу;

– естетичний вигляд, охайність конкурсної роботи;

– майстерність виконання.

Визначення та нагородження переможців

Оцінювання здійснюється членами журі Конкурсу кожної роботи за єдиними критеріями. Роботи учасників Конкурсу оцінюються за десятибальною системою. Журі Конкурсу визначає по 3 кращих роботи в кожній віковій категорії Конкурсу та заохочувальні роботи в кожній віковій категорії. Рішення журі Конкурсу остаточне і оскарженню не підлягає. Про підсумки Конкурсу та авторів кращих малюнків можна буде дізнатися на сторінці Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля.

Терміни проведення Конкурсу та визначення переможців

Роботи на Конкурс подаються з 29.03.21 по 16.04.21 р. Журі Конкурсу визначає переможців і результати висвітлює на сторінці Тростянецького селищного Центру культури та дозвілля.