Онлайн-нарада з керівниками закладів освіти громади

Дата: 29.03.2021 09:31

26 березня відбулась-онлайн  нарада з керівниками  закладів освіти Тростянецької селищної територіальної громади. На нараді розглянуто важливі питання функціонування освітньої галузі  сьогодення.

Головний лікар КНП «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної медицини»  Пересунько В.А. поінформував про проведення вакцинації працівників закладів освіти, проходження медичного огляду учнями  та працівниками закладів освіти та умови отримання довідок учнями ЗЗСО про результати медично-профілактичного огляду (ф. 0-86-1). Було надано  відповіді на питання, що виникли в керівників в ході повідомлень.

Голова  Тростянецької районної організації  профспілки працівників освіти та науки України Єндерюков В. Ф. доніс до учасників інформацію про організацію та діяльність професійних спілок у закладах освіти в зв’язку із децентралізацією.

Начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради  Шерстюк Т.Ф. приділила увагу оплаті праці під час дистанційного навчання та забезпеченню закладів коштами до кінця навчального року. Спеціаліст - юрисконсульт Управління Свистун Л.В. надала роз’яснення з питань дотримання норм трудового законодавства. Також, заступником начальника Управління наголошено про значимість написання грантів для закладів освіти та участі їх у різноманітних  конкурсах. Працівниками Управління надано відповіді та роз»яснення  питань, що виникали під час наради.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради