Продовжуються роботи з благоустрою населених пунктів громади

Дата: 29.03.2021 10:47

Громадськість все більше усвідомлює, що проблеми санітарної очистки  громади, в тому числі благоустрою території населених пунктів - наші спільні проблеми, і тільки об’єднавши зусилля та мобілізувавши увесь наявний ресурс ми можемо досягти відчутних результатів і ми їх досягаємо.

З метою поліпшення навколишнього природного середовища, забезпечення утримання підвідомчої території в належному санітарно-естетичному стані, збереження та утримання об'єктів загального користування та створення умов сприятливих для життєдіяльності населення  виконавчим комітетом селищної ради було прийнято рішення «Про проведення двомісячника по благоустрою та озелененню територій Тростянецької селищної територіальної громади» в період 20 березня по 20 травня.

Від початку проведення місячника з благоустрою у населених пунктах громади вжито заходів щодо приведення у належний санітарний стан території, а саме: продовжено здійснення заходів по підрізанню та видаленню дерев згідно актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, аварійних дерев, заходи з підмітання вулиць та тротуарів; впорядковано території біля обелісків, пам’ятників, братських могил; організовані роботи по кронуванню дерев, видаленню чагарників, кущів, що знаходяться на узбіччі доріг; здійснювалися заходи з благоустрою  кладовищ; проведено озеленення територій та прибирання і облаштування стоянок автотранспорту.

Крім того проводилися роботи  з освітлення вулиць, виявлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

В роботах по упорядкуванню населених пунктів взяли участь  працівники комунальної установи з благоустрою та комунальних закладів, небайдужі жителі. Не стали виключенням і представники соціально відповідального бізнесу, які працюють на території громади, надаючи техніку, обладнання, матеріали.

Роботи з благоустрою тривають.