Юні таланти Тростянецької громади прийняли участь у конкурсі солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2021»

Дата: 30.03.2021 14:46

З метою виявлення  і стимулювання талановитої творчої  учнівської молоді,     підтримки та популяризації українського мистецтва, світової класики, формування у підростаючого покоління усвідомлення  власної  причетності до української культурної спадщини, пропагування національної ідеї через художню діяльність, розширення простору мистецького спілкування  в лютому 2021 року традиційно  на базі Вінницького обласного Будинку культури учителя відбувся конкурс  солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2021». У даному конкурсі взяли участь обдаровані учні закладів загальної середньої освіти Тростянецької селищної ради із Ілляшівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Оляницького ЗЗСО І-ІІІ ст., Капустянського ЗЗСО І-ІІІ ст., ОЗО «Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1», Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст.№ 2, Летківського ЗЗСО І-ІІІ ст., Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ст. у номінаціях «Художнє читання» та «Вокал» в он-лайн режимі. Найкращі 11 художніх номерів Управлінням освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради було заявлено на участь в обласному етапі конкурсу. Наші юні таланти захистили честь Тростянеччини  на високому художньому та мистецькому рівні, адже про це говорять отримані від Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  дипломи та Почесна грамота. Цимбал Діана, учениця 11класу ОЗО «Тростянецький ЗЗСОІ-ІІІ ст.№1», вдруге виборола Гран–прі у номінації «Художнє читання» в обласному етапі конкурсу, яку підготувала Кричковська Оксана Євгеніївна, заступник директора з виховної роботи. Колоритна гумореска у виконанні Заїки Софії, учениці 6 класу Летківського ЗЗСО І-ІІІ ст., отримала І місце. Ковальська Дар’я, учениця 10 класу ОЗО «Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст.№1» («Вокал»); Калита Ілля, учень 9 класу Летківського ЗЗСО І-ІІІ ст. («Вокал»); Бабишева Юлія, учениця 9 класу Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст.№ 2 («Вокал»); Мартошенко Анастасія, учениця 7 класу Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ст. («Вокал»); Вихристюк Дарина, учениця 5 класу Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст. («Художнє читання»)  отримали ІІ призові місця. У номінації «Художнє читання» троє учнів вибороли ІІІ місця: Мазур Поліна, учениця 3 класу Летківського ЗЗСО І-ІІІ ст.;  Когутовська Поліна , учениця  6  класу Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ст.; Бондар Каріна, учениця 9 класу Летківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Дорош Юлія, учениця 4 класу Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ст., отримала Диплом учасника у номінації «Художнє читання». Даних переможців та призерів підготували творчо працюючі педагоги: Вольська Олена Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Летківського ЗЗСО І-ІІІ ст., Макаревич Вікторія В’ячеславівна, педагог-організатор Летківського ЗЗСО І-ІІІ ст., Середа Ольга Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст.№ 2, Шаргородська Тетяна Петрівна, вчитель музичного мистецтва Олександрівської СЗШ І-ІІІ ст., Мартошенко Лідія Михайлівна, вчитель української мови та літератури Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Саковська Катерина Петрівна, вчитель початкових класів Олександрівської СЗШ І-ІІІ ст.

На часі участь у ряді фестивалів, конкурсів, у яких школи братимуть участь.

Бажаємо нових творчих успіхів учнівським та вчительським колективам Тростянецької громади!