Продовжуються виїзні прийоми громадян селищним головою в населених пунктах громади

Дата: 31.03.2021 16:49

Селище Демківське – маленький населений пункт, в якому мешкає 81 житель.

Функціонує залізнична станція, з минулого року - підприємство з переробки кукурудзи ТОВ «Дакса Бунге Україна».

Селище невелике, а проблем чимало.

Незважаючи, що в селищі наявні 28 криниць, гостро стоїть питання забезпечення водою.

Великовантажні автомобілі, які транспортують вантажі до підприємства, руйнують дорогу як до селища, так і по населеному пункту, що в свою чергу, ускладнює приїзд швидкої допомоги, підвіз 9 дітей до школи і в садочок та ін. Люди навіть не мають можливості придбати щодня свіжий хліб – відсутній магазин.

З метою вивчення та вирішення цих та інших проблем сьогодні Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька зустрілась з жителями селища Демківського. Вислухала кожного, почула всі прохання. Також повідомила, що стосовно ремонту дороги від села Демківка до селища Демківське напередодні проведено перемовини з директором ТОВ «Дакса Бунге Україна» та керівництвом Служби автомобільних доріг у Вінницькій області. Досягнуто домовленості стосовно будівництва 4 км бетонної дороги, 15% вартості якої фінансуватиме підприємство. Проблеми з водою будуть вирішені спільно: громада, жителі та інвестори. Також Людмила Іванівна запевнила, що особисто проведе перемовини з підприємцями стосовно відкриття торгової точки в селищі.

По закінченню зустрічі селищний голова Людмила Червонецька провела виїзний прийом громадян в Олександрівці.

20 жителів села звернулися з різними питаннями, левова частка яких стосувалась жахливого стану комунальних доріг та відсутності освітлення вулиць. Також олександрівчани висловлювали прохання про матеріальну допомогу на лікування.

За результатами виїзного прийому селищний голова дала відповідні доручення керівникам служб та старості, їх виконання взяла на особистий контроль.