Відбулася 13 сесія Тростянецької селищної ради восьмого скликання

Дата: 02.04.2021 16:00

2 квітня в приміщенні КЗ "Тростянецька дитяча музична школа" під головуванням Тростянецького селищного голови Людмили Червонецької відбулася тринадцята сесія Тростянецької селищної ради восьмого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь 20 депутатів селищної ради із 26, керівники структурних підрозділів виконавчих органів селищної ради та комунальних закладів, представники громадських організацій, засобів масової інформації, громадськість.

26 березня на Донбасі неподалік населеного пункту Шуми поблизу Горлівки внаслідок обстрілу загинули четверо військових, ще двоє дістали поранення. Це найбільші втрати української армії в одному бою від початку перемир'я у липні 2020 року. Тільки за перший місяць весни в зоні проведення ООС було зафіксовано 250 обстрілів. За цей час 9 бійців ЗСУ загинули, а ще 17 отримали поранення.

Задля гідного вшанування пам'яті загиблих захисників України у сесійній залі було оголошено хвилину мовчання.

Далі депутати затвердили одноголосно порядок денний сесії й перейшли до розгляду 21-го питання.

Таким чином було прийнято чималий блок земельних рішень та внесено зміни до бюджету Тростянецької  селищної територіальної громади на 2021 рік.

Головний спеціаліст управління фінансів Ольга Жук повідомила присутніх про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Тростянецької селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Директор КП ТСР "Тростянецьводоканал" Максим Щуренко інформував про
тимчасове відключення води у смт Тростянець.

Також у зв'язку зі зверненням жителів села Буди до Тростянецької селищної ради, було прийнято рішення про направлення листа-звернення до правоохоронних органів Україні
  з проханням вжити заходів по відновленню законності та громадського порядку на території громади.

Детальніше ознайомитися з рішеннями 13 сесії можна на нашому сайті в розділі
«Офіційні документи ради».