Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 05.04.2021 року

Дата: 05.04.2021 10:43

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на COVID-19 у Тростянецькій громаді складна. Кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 стрімко зростає.

На 8 годину ранку 05.04.2021р., у госпітальному відділенні КНП «Тростянецька  ЦРЛ» на стаціонарному лікуванні – 55 хворих на COVID-19, в тому числі 50 жителів Тростянецької громади.

Завантаженість «коронавірусних» ліжок (хворі на COVID-19 та підозра на COVID-19) у КНП «Тростянецька ЦРЛ» на 8 годину ранку 05.04.2021р. становить 72,8%, при нормі не більше 50%.

Адміністрація КНП "Тростянецький РЦ ПМСД" інформує,  що за період з 26.03.2021 по 01.04.2021 року в Тростянецькій громаді зареєстровано 116 лабораторно  підтверджених випадки COVID-19. На жаль, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померло 2 людей (с.Северинівка, смт Тростянець).

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 за вказаний період становить 42,8 %.

З початку пандемії у Тростянецькій громаді зареєстровано 539 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Всього одужало 332, померло – 10. Серед тих хто захворів – 20 дітей, 34 медичних працівників, 35 – працівників закладів освіти.

Звертаємо увагу жителів Тростянецької селищної територіальної громади на необхідність суворого дотримання всіх протиепідемічних заходів для недопущення спалаху коронавірусної хвороби.

КНП "Тростянецька ЦРЛ"

КНП "Тростянецький РЦ ПМСД"