Проведено перевірку якості надання соціальних послуг соціальними робітниками в селах Северинівка, Летківка, Капустяни

Дата: 06.04.2021 13:25

Нещодавно в.о. директором Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяною Мазур, завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Ларисою Горб, проведено перевірку якості надання соціальних послуг соціальними робітниками в селах  Северинівка, Летківка, Капустяни.

Основним завданням відділення соціальної допомоги в дома є надання соціальних послуг  громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичним висновком. Підопічні з нетерпінням чекають своїх соціальних робітників, які приходять два рази на тиждень. До кожного підопічного соціальні робітники шукають індивідуальний підхід, щоб завдяки нашій турботі отримувачі послуг відчували себе повноцінними членами суспільства, жоден з них не був залишений без уваги та допомоги.

Послуга «ведення домашнього господарства» включає в себе 25 видів допомог, основні з яких:  придбання та доставка товарів з магазину або базару, доставка медикаментів; допомога у прибиранні приміщення, забезпечення паливом; приготування (допомога в приготуванні) їжі вдома, допомога в обробітку присадибних ділянок.

Поруч із основними послугами є ніби і другорядна послуга – психологічна підтримка. Але зазвичай вона є однією з головних, адже включає в себе спілкування, бесіди та мотивацію до активності одинокої особи.

Жителі громади задоволені якістю надання соціальних послуг.

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Тростянецької селищної ради