Вітаємо Сєрих В.К.

Дата: 06.04.2021 16:54

7 квітня святкує день народження член виконавчого комітету Тростянецької селищної ради, керівник СФГ  “ Демидівське “ Сєрих Володимир Костянтинович.

Колектив Тростянецької селищної ради, депутатський корпус, виконавчий комітет Тростянецької селищної ради щиро вітають іменинника  з днем народження.
Шановний Володимир Костянтинович !

Бажаємо Вам самого щасливого дня народження.

Відчувайте всю повноту життя. Нехай радісні моменти наповнюють кожен Ваш день. Відкривайте серце - нехай світить добром і теплом.  Щастя завжди поруч з Вами. Воно неминуче. Щастя це Ваш вибір.

Даруйте людям радість й доброту, діліться з ними тим, що йде від серця. Пам’ятайте, що добро завжди повертається. Впевненості Вам у свої сили і здатності досягнути бажаного.