Оперативна інформація про виконання бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за І квартал 2021 року

Дата: 07.04.2021 08:18

До загального фонду бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за січень-березень 2021 року надійшло 28 249,1 тис.грн. власних доходів, що становить 107,6 % до планових показників на звітний період. Із 10 запланованих  джерел доходів за 3 місяці поточного року бюджет громади виконано по всіх податках.

Основним бюджетоутворюючим податком у складі доходів є податок на доходи з фізичних осіб, виконання якого за І квартал становить 18514,6 тис.грн. або 65,5 % до усіх надходжень.

Крім власних надходжень податків і зборів до загального фонду бюджету громади за 3 місяці 2021 року отримано 15603,5 тис.грн. субвенцій  та дотацій із державного, обласного та районного бюджетів.

До спеціального фонду бюджету громади за І квартал 2021 року надійшло 897,8 тис. грн., в тому числі податкові і неподаткові надходження – 34,3 тис. грн., власні надходження бюджетних установ – 755,4 тис. грн., цільові фонди – 108,1 тис. грн.

За січень-березень 2021 року головними розпорядниками бюджетних коштів проведено касових видатків на загальну суму – 41 111,7 тис.грн, в тому числі на соціально-культурну сферу – 34 265,1 тис.грн, житлово-комунальне господарство – 1 858,4 тис.грн, державне управління – 4949,4 тис.грн, інші програми та заходи – 38, 8 тис. грн.

Управління фінансів Тростянецької селищної ради