Разом робимо важливе: підписано Меморандум про співпрацю та партнерство між громадою й соціально відповідальним бізнесом

Дата: 07.04.2021 08:23

Благодійний фонд "МХП-Громаді" разом з ПрАТ "Зернопродукт МХП" підписали Меморандум про співпрацю та партнерство з Тростянецькою селищною територіальною громадою.

Метою цього Меморандуму є співпраця у сфері сприяння регіональному розвитку сільських громад та малих міст на території присутності МХП, а також залучення інших громадських організацій, донорів та бізнес-партнерів.

У документі вказано, що з метою досягнення цілей цього Меморандуму партнери здійснюватимуть реалізацію спільних проєктів та програм, громадських ініціатив та акцій, спрямованих на:

• розвиток людського капіталу;
  • підтримку громадського здоров’я;
  • розвиток спроможності громад;
  • збереження та відновлення екології.

Успішна лише та громада, де є чітке розуміння цілей сталого розвитку всіх учасників процесу, переконаний Петро Андрієць, керівник соціальних проєктів БФ «МХП – Громаді». «Мало не щодня ми стикаємось із різними викликами у своїй роботі. Однак, від того наскільки швидко та вправно ми консолідуємо свої зусилля й розставимо пріоритети, залежить якість нашого життя в громаді. У Меморандумі задекларовані всі ключові цілі та кроки, реалізувавши які ми досягнемо спільної мети».

ТОВ Вінницька птахофабрика