Сьогодні Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька провела виїзний прийом громадян у с.Ілляшівка

Дата: 07.04.2021 23:13

До його проведення долучилися староста сіл Ілляшівка, Красногірка та Підлісне Людмила Василенко, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради Олена Гонтар, директор Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою Дмитро Пріщенко, завідувач сектору земельних ресурсів відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів селищної ради Наталія Колесник.

Під час прийому жителі Ілляшівської громади звертались до селищного голови стосовно надання та приватизації земельних ділянок, вирізання лісу та вивезення деревини лісовозами, які руйнують сільські дороги, обслуговування одиноких пристарілих, підключення газу та ін.

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Звернення, які потребують детальнішого вивчення, селищний голова взяла на особистий контроль та дала доручення відповідним службам вирішити питання по суті.