До уваги жителів громади!
У зв’язку з проведенням у 2023 році Всеукраїнського перепису населення та з метою впорядкування адресного господарства виконавчий комітет Тростянецької селищної ради звертається до мешканців міста з проханням подбати про встановлення на фасадах своїх будинків табличок з номером та назвою вулиці чи провулку.
Адже так кожен будинок зможуть знайти не лише ті, хто проводитиме перепис населення, а й у разі потреби самих мешканців - швидка медична допомога, рятувальники, працівники поліції.
Також звертаємось до керівників всіх приватних підприємств, установ, організацій та підприємців з проханням встановити таблички з номерами та назвами вулиць на фасадах своїх приміщень.
Ми сподіваємося, що ви з розумінням віднесетеся до такого прохання та зробите власний внесок у дану роботу.