Безкінечні шляхи Всесвіту

Дата: 12.04.2021 09:13

12  квітня світ відзначає День авіації і космонавтики – пам’ятну дату, присвячену першому польоту людини в космос. Це особливий день – день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні  працює в космічній галузі. Пройшло лише 60 років, коли неймовірні простори космосу відкрилися людству, але тим значніше, тим грандіозніше досягнення людини, яка зуміла за такий незначний період часу вийти  у відкритий космос.  Супутники, ракети, космічні кораблі і станції принесли людству нові знання.

Україна і космос нероздільні. За роки незалежності Україна впевнено посіла своє місце серед  провідних космічних держав світу. Ім’я  Героя  України, льотчика космонавта Леоніда Каденюка є одним із символів сучасної  України.

До цієї знаменної дати в КЗ «Тростянецькій селищній публічній бібліотеці»  оформлено космічний калейдоскоп «Космос відомий і невідомий».

Найцікавіші факти про космос і космонавтів, про будову Всесвіту, Сонячної системи, дослідження планет, відкриття астрономів із усього світу. Відповідь, як завжди, у книжках — яскравих, цікавих і захопливих дитячих енциклопедій (і не тільки!), з якими зможуть робити свої перші кроки як майбутні астрономи, так і космотуристи.

КЗ «Тростянецька селищна публічна бібліотека»  по закінченню карантину запрошує всіх бажаючих ознайомитися з матеріалами виставки та здійснити цікаву захоплюючу космічну подорож.

КЗ «Тростянецька селищна публічна бібліотека»