Угода про співпрацю

Дата: 12.04.2021 14:43

12 квітня директор  комунальної установи  «Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр» та начальник  служби у справах дітей Тростянецької селищної ради підписали угоду про співпрацю, метою якої є:

- налагодження співпраці фахівців Тростянецького ІРЦ та ССД Тростянецької селищної ради  для забезпечення охорони прав дітей соціально незахищених верств населення, що проживають (навчаються) на Закріплених територіях віком від 2 до 18 років;

- проведення заходів по спільній діяльності та взаємодії щодо виявлення та надання своєчасної психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами починаючи з раннього віку, надання консультативно-психологічної допомоги їх батькам, забезпечення соціальної підтримки сімей, які виховують дітей з особливими освітніми потребами;

- реалізація за домовленістю інших спільних дій, спрямованих на поглиблення співпраці між договірними сторонами, і які не суперечать чинному законодавству.

Тростянецький ІРЦ у разі виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах відповідно до законодавства,  направляти інформацію до ССД Тростянецької селищної ради.  Надавати батькам, які виховують дітей з особливими освітніми проблемами, інформацію щодо діяльності ССД Тростянецької селищної ради. Сприяти розміщенню в Тростянецькому ІРЦ інформаційних матеріалів щодо діяльності ССД Тростянецької селищної ради.  Залучати працівників ССД Тростянецької селищної ради до участі в семінарах, тренінгах, майстер-класах з питань організації надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами.

ССД Тростянецької селищної ради проводитячи оцінку потреб дітей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, та, у разі виявлення необхідності у проведенні комплексної оцінки розвитку дитини, направляти їх до Тростянецького ІРЦ;

Надавати сім’ям, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, та які опинились у складних життєвих обставинах, соціальні послуги з соціального супроводу, консультування, соціальної профілактики.

КУ "Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр"