Відбулась співбесіда Тростянецького селищного голови з старостою Олександрівської громади

Дата: 12.04.2021 15:50

Відсутність актуальних даних про інвентаризацію, землекористування й нормативну грошову оцінку земель є одним з ключових обмежень територіальних громад в управлінні земельними ресурсами, що негативно впливає на формування та наповнення місцевого бюджету.

Відповідно громада недоотримує податків з цих земель – земельний податок, ПДФО з оренди, єдиний податок, плату за землю. А це, в свою чергу, впливає на можливість розвивати громаду, підвищувати добробут мешканців, розбудовувати інфраструктуру.

Сьогодні Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька спільно з керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Наталією Вдовиченко та завідувачем сектору земельних ресурсів відділу містобудування, архітектуФото без описури, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів селищної ради Наталією Колесник провели співбесіду з старостою та інспекторами Олександрівської громади. Основна ціль – це пошук резервів надходжень до бюджету. Спільно проведено інвентаризацію та аналітику використання земель.

Також розглядались питання благоустрою території населених пунктів, стану комунальних доріг, надання матеріальної допомоги жителям громади та ін.