Триває процес інвентаризації об’єктів комунальної власності Тростянецької селищної ради
З 1 квітня працівниками відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів, житлово-комунального господарства та комунальної власності Тростянецької селищної ради Олексієм Гринюком та Сергієм Кравцем проводяться роботи по обліку та інвентаризації об'єктів комунальної власності територіальних громад сіл, обстеження стану нерухомого майна (будівель, споруд, будинків та інше).
В рамках робочих поїздок співробітниками відділу вже перевірено стан нерухомого майна та технічна документація об’єктів, що перебуває на балансі Будянської, Четвертинівської та Оляницької громад.
Відділ містобудування, архітектури, земельних ресурсів, житлово-комунального господарства та комунальної власності Тростянецької селищної ради