Наближення соціальних послуг до жителів громади

Дата: 14.04.2021 12:37

Селищною радою ведеться робота по наближенню соціальних послуг до жителів громади. На даний час створюється можливість внесення заяв жителів на державні допомоги та житлові субсидії до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» безпосередньо в населених пунктах. Паралельно ведеться робота по створенню в кожному старостаті робочого місця Автоматизованої системи «Реєстр територіальної громади» для здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб. На даний час робочі місця створені в наступних населених пунктах: Глибочок, Летківка, Олександрівка, Оляниця, Тростянчик, Четвертинівка. Відповідальні працівники старостатів за допомогою фахівців селищної ради освоюють нове програмне забезпечення. На черзі: Буди, Гордіївка, Демидівка, Ілляшівка, Капустяни, Савинці. Планується завершити створення даних автоматизованих робочих місць до кінця наступного тижня.

Загальний відділ Тростянецької селищної ради