Вітаємо Тарасюка В.А.

Дата: 15.04.2021 06:49

15 квітня святкує день народження член виконавчого комітету Тростянецької селищної ради, директор ТОВ «Україна-Т» Тарасюк Василь Андрійович.

Наполегливість та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм, енергійність та оптимізм,  високі моральні принципи – є саме тими достойними рисами, які  притаманні Василю Андрійовичу.

Шановний Василь Андрійович!

Колектив Тростянецької селищної ради, депутатський корпус, виконавчий комітет Тростянецької селищної ради щиро вітають Вас з днем народження.

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра,  радості, невичерпної спраги життя та натхнення для реалізації всіх Ваших планів! Нехай сила і воля до перемоги постійно веде Вас до здобутків та гараздів. Удачі, благополуччя, Божої благодаті, віри, надії, любові на кожен прийдешній день життя! З Днем народження!