Інтернет у село

Дата: 15.04.2021 09:09

Селищною радою ведеться робота по підключенню села Демидівки до широкосмугового інтернету з використанням волоконно-оптичних технологій. Урядом передбачено в 2021 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості. На звернення Тростянецької селищної ради були отримані розрахунки вартості підключення закладів соціальної інфраструктури села Демидівки від п’яти інтернет-провайдерів, які мають волоконно-оптичні мережі в нашому регіоні.

Після опрацювання зазначених розрахунків була сформована та подана до Міністерства цифрової трансформації України попередня заявка про отримання вищезгаданої субвенції. Порядок надання та використання субвенції врегульовується Постановою Кабінету Міністрів України, яка буде прийнята орієнтовно до кінця квітня 2021 року.

Загальний відділ Тростянецької селищної ради