Працівники селищної ради та комунальних закладів наводять лад на прилеглих територіях

Дата: 15.04.2021 14:24

З приходом теплих весняних днів саме час  ставати більш активними та наводити лад у своїй громаді. Хоч Тростянець і так – досить доглянуте та чисте селище, але оновити – освіжити, прибрати, прикрасити  жодній території не завадить! Ні прибудинковій, ні прилеглій до якось підприємства, ні місцям загального користування. Впоратися з усім самотужки комунальне підприємство не в змозі; тож добре було б долучитися до такої корисної справи усім небайдужим жителям, хто хоче бачити своє селище красивим і охайним. З цією метою було оголошено проведення двомісячника благоустрою та озеленення громади.

Працівники  селищної ради та комунальних закладів також долучилися до цієї акції. Саме цими погожими днями ними проводилися роботи по прибиранню прилеглих до установ територій, зокрема, побілено бордюри, загромаджено газони, озеленені території, впорядковано багаторічні насадження.

Зроблено гарну справу, але попереду ще чимало роботи  й закликаємо всіх жителів, колективи підприємств та організацій, підприємців напередодні Великодня долучитися до роботи та прибрати та причепурити свої прибудинкові та прилеглі території.