Підготовчі роботи до будівництва водогонів

Дата: 18.04.2021 23:01

Директор КП «Тростянецьводоканал» Максим Щуренко та стороста сіл Буди та Дубина Анатолій Яновський провели робочу зустріч з представниками проектувально-будівельної організації стосовно вирішення найболючішої проблеми жителів Буд – недобудованого водогону. Спільно проаналізували зібрану попередньо інформацію про вже виконані роботи, виявлені недоліки та недопрацювання під час будівництва водогону.

В результаті розроблено план та послідовність робіт по будівництву водогону, поставлені задачі по актуалізації проєкту 2017 року та визначено перелік документації, яку необхідно виготовити.

Керівники комунальних підприємств громади КП "Тростянецьводоканал" та ТС КУ  з благоустрою Максим Щуренко та Дмитро Пріщенко зустрілись також з жителями селища Демківського, де провели консультації стосовно будівництва водогону, обговорили його специфікацію, необхідні матеріали, обладнання та конфігурацію мережі по вулицях.

Наразі селищна рада приступає до виготовлення проектно-кошторисної документації.

На цьому тижні проєктанти побувають в с.Велика Стратіївка, де вивчатимуть можливість та варіанти будівництва водогону по вул. Дружби та Шкільна.